ETKİNLİKLER

AFLİM tarafından düzenlenen etkinlikleri bu sayfadan takip edebilirsiniz.

05/12/2017

Geleneksel yılbaşı yemeğimizde bu sene de birlikte olacağız. 13 Ocak Cumartesi akşamı Moda Teras'ta kokteyl ile başlayacak olan bu keyifli gecede, birlikte şarkılar söyleyecek, dans edecek ve yeni yılı neşeyle karşılayacağız. 

Katılım durumunuzu info@aflim.org adresinden bize bildirmenizi rica ederiz. 

Her etkinliğimizde olduğu gibi, yılbaşı yemeğimizde de askıya destek olmak isteyen veya askıdan mezunlarımız bunu EFT / Havale a...

13/05/2017

Sevgili arkadaşlarim, ögretmenlerim,

Dün, 2017 Bahar Şenliği ve Seyfi Teoman Kısa Film Yarışması Ödül Töreni etkinliğimizi okulumuzun büyülü bahçesinde, çok büyük bir coşku ile gerçekleştirdik. Bu çoşkuya katılan ve emekleri geçen herkese Atatürk Fen Lisesi Mezunlari Derneği olarak teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bir sonraki buluşmamızda tekrar hep birlikte olabilmek dileğiyle..

#iafl4mevsim #iaflhepbirlikte

Kürşat Alparsan, AFLİM YK...

13/05/2017

Seyfi Teoman Kısa Film Yarışması ödül töreni Atatürk Fen Lisesi'nde yapıldı.8 ayrı kategoride ödüller verilirken, en iyi film ödülünü Modafen Anadolu Lisesi’nden Alper Uğuz'un “Sirayet” adlı filmi kazandı.Seyfi Teoman özel ödülünü ise Atatürk Fen Lisesi’nden Furkan Başhan’ın “Alışkanlık” adlı filmi kazandı.Seyfi Teoman özel ödülünü eşi Ayşegül Teoman verdi. Törene Ayşegül Teoman'ın yanı sıra Seyfi Teoman'ın yakınları, set arka...

02/10/2016

2 Ekim AFL Tarihinin En Kalabalık ve Coşkulu Mangal Günü olarak kayıtlara geçti. Ama bizce en büyük başarı bu değil, sizin gülümseyen yüzleriniz. İşte o kareler:)

Please reload

HAKKIMIZDA

1991 yılında kurulan İstanbul Atatürk Fen Lisesi Mezunları Derneği (AFLİM), seçkin mezunları arasındaki iletişimi geliştirmek ve hali hazırda Fen Lisesinde okuyan gelecekteki mezunlarına her türlü desteği sağlamak amacıyla faaliyetlerini sürdürüyor.

ADRES

İAFL

Eğitim Mahallesi, Sarayönü Caddesi 34722 Kadıköy / İSTANBUL

AFLİM

info@aflim.org

E-BÜLTEN'E KAYDOL
  • Grey Facebook Icon
  • Grey Instagram Icon
  • Grey Twitter Icon

© 2017 AFLİM